banner1

Değişim TV Yeni Sezonda Yine Dopdolu...

Değişim TV ile dünyaya farklı bir pencere açıyoruz! Dünya değişiyor… İnsanlar, fikirler, toplumlar, Sistemler ve düzenler de değişiyor… Halklar artık var olana razı olmuyor… Yenidünya düzeninde değişim kaçınılmaz! Ve bir gün, sınırlar da değişecek… Değişim TV ..

Değişim TV ile dünyaya farklı bir pencere açıyoruz! Dünya değişiyor…

İnsanlar, fikirler, toplumlar, Sistemler ve düzenler de değişiyor…

Halklar artık var olana razı olmuyor…

Yenidünya düzeninde değişim kaçınılmaz!

Ve bir gün, sınırlar da değişecek…

Değişim TV ile dünyaya farklı bir pencere açıyoruz! Yeni yayın döneminde yepyeni programlar ile sizlerle buluşuyoruz…

*** Haftanın ilk gününe İktisatla başlıyoruz; Kapitalizm kriz üstüne kriz yaşarken dünya köklü çözüm için yeni bir nizama muhtaç. İnsanlığın kurtuluşu ve doğru bir şekilde kalkınabilmesi için bir çözüm var mı? Evet var! Tek çözüm İslam İktisat Nizamı. Peki, İslam iktisadı ne vadediyor, hangi çözümleri sunuyor? Tüm bu hakikatleri açık bir şekilde ortaya koyma adına Süleyman Uğurlu soruyor Muhammet Hanefi Yağmur cevaplıyor. Sorularla İslam İktisadı! Her hafta Pazartesi Saat 20:00’de

*** Türkiye’nin ve Dünyanın en önemli gündem konularının değerlendirildiği bir toplantıyı ekranlarınıza taşıyoruz. Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu’nun her hafta gerçekleştirdiği Gündem Değerlendirme Toplantısı’nda Türkiye ve dünya için adil şahitlik görevini yerine getiriyoruz. Her hafta merakla beklediğiniz bu toplantı Salı saat 20.00’de Değişim TV’de canlı olarak sizlerle…

*** Hayata Yön Veren Mefhumlar ile ekranlarınızda yeni bir pencere daha açtık! İnsanın ve toplumun hem madden hem de manen kalkınabilmesi için hayata yön veren doğru mefhumlara ihtiyacı var. Yoksa hatalı ve yanlış mefhumlar bugün olduğu gibi insanı ve toplumu fesada götürür. Peki, nedir bu mefhumlar? Serdar Yılmaz ile her Çarşamba "Hayata Yön Veren Mefhumlar" derslerini sakın kaçırmayın!

*** Ve perşembelerin vazgeçilmezi… Abdullah İmamoğlu ile Tefsîr-ul Furkân… Tefsîr-ul Furkân sohbetleri artık bir hafta Ankara bir hafta İstanbul’da. İlahiyatçı Yazar Abdullah İmamoğlu’nun güçlü hitabı ile Değişim TV ekranlarının vazgeçilmezi yine kendi gününde, Perşembe Saat: 20:00’de sizlerle buluşuyor.

*** Günlerden Cuma 7. Yılına giren klasikleşmiş açık oturum programı “Siyasi Bakışlar”da İslâm Âlemi ve tüm dünyadaki gelişmeler Müminin feraseti ve İslâmi bir bakış açısıyla ele alınıyor. Köklü Değişim Medya Ankara Temsilcisi Kadir Kaşıkcı’nın moderatörlüğünde, Muhammet Hanefi Yağmur, Yusuf Yavuzkan ve farklı konuklar ile her Cuma Saat: 20:00’de

*** Değişim TV’de her ay bir kitabı konuşup üzerinde tefekkür ediyoruz. Kitap ve Tefekkür programı ile kapalı kapıları aralıyor ve düşünce dünyasında sizleri yolculuğa çıkarıyoruz. Muhammed Emin Yıldırım birbirinden kıymetli eserleri sizler için ele alıp tefekkür dünyanıza sunuyor.

*** Ve gençler de artık Değişim TV’de… Gençlik; çalışkanlık, zindelik, heyecan ve enerjinin kaynağıdır. Ne yazık ki kapitalist dünya ve seküler hayat gençliğin bu gücünü heba ediyor. Emrah Akay, her ay sizleri gençlerle buluşturuyor, gücünü İslam ile birleştiren gençleri “İslam ve Gençlik” programında konuk ediyor.

Değişim TV’de kalın değişen dünyaya bu pencereden bakın!

#DeğişimiTakipEdin #DeğişimdeKalın

Son videolar